ce se intampla cu urechea stanga

Afectiuni ale urechii

Postata de pavliuc cu 11 ani in urma.

azi ma durut capul si simteam ca imi sucureaza urechea si a doua zi dimineata cant m-am trezit cu ea amortita parca nu mai aud cu ea si un vuiet tare aud in ureche.urechea este amortita si locul din jurul ei ,cand si cand pma doare si capul este vorba de partea si urechea stanga..ce se intampla

Raspunsuri (1)

pavliuc

acum 11 ani

azi ma durut capul si simteam ca imi sucureaza urechea si a doua zi dimineata cant m-am trezit cu ea amortita parca nu mai aud cu ea si un vuiet tare aud in ureche.urechea este amortita si locul din jurul ei ,cand si cand pma doare si capul este vorba de partea si urechea stanga..ce se intampla