CE POT AVEA?

Afectiuni ale urechii

Postata de ELISABETA15 cu 11 ani in urma.

intrebare AM O MANCARIME IN URECHEA STANGA CE ESTE OARE?

Raspunsuri (2)

ELISABETA15

acum 11 ani

Am mancarimi cam de aprox. 5 zile in urechea stinga ce credeti ca am. Nu folosesc betisoare de urechi. In schimb am folosit dopuri de urechi pentru a nu fi deranjat lucrez 24 de ore iar cind vin acasa dorm si sa nu mai aud prin casa miscare pun aceste dopuri de urechi.Am luat vreo ciuperca ceva?

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Pruritul ( stare de mancarime) poate sugera prezenta unei infectii, de aceea, este recomandat sa consultati medicul ORL-ist.