CCurge singe din ureche,ce trebuie sa fac,unde sa ma adresez?

Afectiuni ale urechii

Postata de Utilizator11546249865 cu 5 ani in urma.

Aseara noaptea brusc dormind mi-a inceput a curge singe din ureche.Azi toata ziua trebuie sa stau ori ridicata ori pe partea opusa a urechii care curge singe,deoarece daca ma culc pe urechea data imi incepe iar a curge.Ajutati-mă va rog frumos,unde sa ma adresez?Care e cauza ca brusc a inceput a curge singe din ureche?

Raspunsuri (1)

acum 5 ani

la un medic ORL