buna

Afectiuni ale urechii

Postata de Michelle10 cu 13 ani in urma.

Aproximativ de 2 saptamani mi se infunda urechea.Eu dorm pe partea dreapta de obicei si mereu mi se infunda urechea si cand ma scol dimineata este rosie urechea si ma doare daca o ating.Si dupa aia cam toata ziua tot imi este infundata urechea.De la ce credeti ca este?Multumesc.

Raspunsuri (1)

dr.ORL

acum 13 ani

este posibil sa fie otita externa,dar cel mai bine este sa fii consultata de un medic ORL.pentru detalii - [email protected]