Buna ziua?

Afectiuni ale urechii

Postata de MembruMobileApp1515010459 cu 6 ani in urma.

am 14 ani si sunt bonlav de vreo doua zile (durere in gat,nas infundat)) iar in dimineata asta m-am trezit cu urechea stanga infundata si un tiuit in ea . stiti cumva ce ar putea fi ? sau cum sa scap de de ea?"

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Gripa/raceala-si-gripa-simptome-detaliate_10005