buna ziua

Afectiuni ale urechii

Postata de alinutza1991 cu 13 ani in urma.

ma doare ingrozitor urechea, toata partea dreapta. este cumva otita?

Raspunsuri (2)

dr.ORL

acum 13 ani

poate fi otita,dar trebuie stabilit ce tip de otita. chiar si un dop de cerumen poate determina durere de ureche. [email protected]

andreea

acum 8 ani

buna ziua am si eu o fetita de 9 ani si iam facut un test de analize si ia iesit aslo 400dar vsh este 6 iar fibrinogen este 318.5 anu trecut iam facut moldamin si tot la fel este aslo doamna doctor mia zis ca are o amigdalita mai mare decat cealalta poate sa fie de la amigdalita dumneavoastra ce ma andrumati sa fac