Auz,Tonalitate diferita

Afectiuni ale urechii

Postata de Antonia1127086 cu 15 ani in urma.

Buna!!! Am o problema foarte mare care ma necajeste foarte tare din pricina ca imi afecteaza atat munca cat si viata.
Lucrez in domeniul Audio si sunt tehnician de sunet. De scurt timp am inceput sa observ ca cu urechea dreapta aud diferit fata de cea stanga si am probleme la servici din cauza asta si in plus fata de asta am si dureri de urechi la frig si cand ma expun la fiecare concert. as dori niste sfaturi de tratamen sau investigatii daca se poate . multumesc!!!

Raspunsuri (3)

Antonia1127086

acum 15 ani

Buna!!! Am o problema foarte mare care ma necajeste foarte tare din pricina ca imi afecteaza atat munca cat si viata.
Lucrez in domeniul Audio si sunt tehnician de sunet. De scurt timp am inceput sa observ ca cu urechea dreapta aud diferit fata de cea stanga si am probleme la servici din cauza asta si in plus fata de asta am si dureri de urechi la frig si cand ma expun la fiecare concert. as dori niste sfaturi de tratamen sau investigatii daca se poate . multumesc!!!

monica391

acum 15 ani

Va recomand Centrul Medical "P.R.A.I.N=Pentru Redarea Auzului si Infatisarii Normale"BUCURESTI,unde puteti face gratuit=exm.ORL,testare auz si proteze auditive.Programari la tel.=0723237430.
SANATATE!

Alex

acum 12 ani

Cauta pe google ''cauzele spirituale ale bolilor'' de Valeriu Popa...