apa in urechi

Afectiuni ale urechii

Postata de fetita2 cu 11 ani in urma.

Buna ziua! Sunt Lucia si am 13 ani. Am fost de curand la piscina si cineva m-a stropit cu apa care a intrat in ambele urechi. Am incercat sa sar de pe un picior pe altul, sa usuc apa cu feonul dar nu merge. in urechea stanga am mai multa apa iar in cea dreapta mai putina.Trebuie neaparat sa merg la un medic ORL-ist?

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Da, daca persista si nu poate fi eliminata altfel.

MATA

acum 9 ani

FA p***a MEDICUL MATI DAR PROST TE_O FACUTp***aFMM JET RASA MATI DE JEGOASA SAU JEG CE ESTI FMM

10 PULA MEA

acum 9 ani

BA DUCETIVA DRQ CA CICA PULA ME A SO IEI IN GURA IN p**a ETC

Andrei

acum 8 ani

Sa mori tu medicule, simplu niste ceai cald bagat intr-o silinga si stropesti in ureche pana cand se desfunda PACE BA !