Vreau un sfat

Afectiuni ale sanilor

Postata de maryuncu cu 10 ani in urma.

Tata are 78 ani,de 3 luni are prob cu sani ,sau umflat si il doare foarte tare si nustiu ce as putea sa fac,daca cineva a mai intalnit un asa caz va rog datimi si mie un sfat.Multumesc mult.

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

Nu cred ca poti sa ii faci nimic, e ceva specific varstei la barbati.Vine odata cu scaderea testosteronului la aceea varsta.Poti sa il duci la un control la interne, dar nu stiu daca ii va face ceva.

Alina-Carmen Popescu

acum 10 ani

Medicul va decide daca are o problema si care este terapia necesara .Si un medic de familie il poate consulta .