un medic ginecolog bun?

Afectiuni ale sanilor

Postata de mi re la j cu 13 ani in urma.

buna. stie cineva un medic bun ginecolog la care sa merg? sunt un caz social. am probleme mari cu banii si am nevoie merg la un medic care sa .mi ia mai putini bani. multumesc

Raspunsuri (3)

elena, Iasi

acum 13 ani

La ginecolog se poate merge fara bani, dar cu trimitere de la medicul de familie. In ceea ce priveste recomandarea unui ginecolog, depinde in ce oras locuiesti.

Roxana

acum 13 ani

Ginecolog bun....din cate inteleg...sa fie bun sa nu va ia multi bani?....luati-va trimitere si atunci orice ginecolog e bun si nu va ia bani...jumatate de tara suntem acum cazuri sociale...

Adrian

acum 10 ani

Am si eu o problema ma poate ajuta cineva?
P.S: Acum 3 saptamani am avut act sexual cu o fata si abia acum mia aparut langa capul penisului in partea stanga o pata mare si rosie care e umpic umflata si piele pe ea e scortoasa.....care sa nu uit ma ustura doar la atingere si se mai face si smegma aia care se mai numeste si "branza"/ Va rog ajutati-ma mie frica sa nu patesc ceva!....Rog pe cine stie sa imi prescrie ceva.....CU RESPECT ADRIAN.