Tirnoveanu Mihaela

Afectiuni ale sanilor

Postata de Mihaela Tirnoveanu cu 6 ani in urma.

Am fost operata in luna noiembrie de dl profesor doctor Blidaru Alexandru pentru o tumore suspecta la san.Am fost impresionata de profesionalismul dlui doctor si al echipei dînsului de medici si asistente.Am mers la cabinetul dinsului din Cotroceni unde mi s-a facut o ecografie.In urma consultului si a studierii mamografiei facuta inainte,dl doctor a decis ca trebuie sa ma operez foarte repede.Sunt doua posibolitati .Sa te operezi la spitalul Fundeni sau la spitalul Regina Maria.Eu am ales spitalul Regina Maria si am facut cea mai buna alegere.Conditiile sunt foarte bune,personalul dragut, f bine pregatit.Tin sa mentionez ca inainte de operatie am intrat pe diferite forumuri sa citesc , sa ma documentez.Erau f multe pareri despre dl doctor Blidaru.Unele f bune altele mai putin bune, p***a comunicare...Nimic mai eronat.Vreau sa va spun ca acest OM are un suflet deosebit, a facut tot ce-a fost posibil pentru ca operatia sa se incheie bine, a vorbit cu mine, cu sotul meu, ne-a explicat despre cum a decurs operatia, m-a incurajat inaintea operatiei.Va sfatuiesc daca aveti o problema la san, nu ezitati sa mergeti la un consult la dl doctor Blidaru! Este cel mai profesionist doctor pe chirurgia sanului! Un super OM! Va multumesc dl profesor dr Alexandru Blidaru!

Raspunsuri (1)

Utilizator11530425762

acum 5 ani

Buna😟îmi poți da, te rog frumos, un număr de telefon, pt o programare la domnul doctor? Unde îl găsesc? La institutul oncologic Al Trestioreanu?