sinii

Afectiuni ale sanilor

Postata de diana269104191 cu 15 ani in urma.

la ambi sinii mi-au iesit niste bubite in jurul sfircurilor.sotul meu cind pune mina ma scarpin.mentionez ca nu sint in tara.va rog cine sa confruntat cu asemenea problema sa-mi raspunda.va multumesc.

Raspunsuri (2)

diana269104191

acum 15 ani

la ambi sinii mi-au iesit niste bubite in jurul sfircurilor.sotul meu cind pune mina ma scarpin.mentionez ca nu sint in tara.va rog cine sa confruntat cu asemenea problema sa-mi raspunda.va multumesc.

diana269104191

acum 15 ani

da am fost la medic aici dar mi-a spus ca din cauza apei cu care fac dus am pielea prea uscata si atit,mia dat niste crema de corp mam dat dar nimic.luna asta inplinesc 38 ani.bubitele nu puruiaza ziua au o culoare parca au fost nise bube iar cind fac dus mi se inroseasc putin le am de aproximativ 3luni.mati speriat eu nu am fost bolnava nicedata in afara de gripa.va rog daca va-ti confruntat cu asemenea problema sa-mi spuneti ca o sa merg in alta parte decamdata pina in august cind venim in concediu am facut o analiza online si astept rasp,va multumesc din suflet.stel