sini grei

Afectiuni ale sanilor

Postata de Maria-Gabriela133909 cu 14 ani in urma.

De vreo saptamina am sesizat ca sinii mei s-au facut mai grei si putin sau marit .Ce poate sa fie ajutati-ma cu un sfat.

Raspunsuri (7)

Maria C

acum 14 ani

Stiu ca sanii se maresc daca esti insarcinata. Da-mi mai multe detalii, te dor? Astept raspuns

Citat:
De vreo saptamina am sesizat ca sinii mei s-au facut mai grei si putin sau marit .Ce poate sa fie ajutati-ma cu un sfat.

Maria-Gabriela133909

acum 14 ani

Nu ma dor...si nu are de unde sa fiu insarcinata........si menstruatie am avut la timp...

Maria C

acum 14 ani

cati ani ai? poate esti in perioada de crestere

Citat:
Nu ma dor...si nu are de unde sa fiu insarcinata........si menstruatie am avut la timp...

Maria-Gabriela133909

acum 14 ani

am 20 de ani,iubitul meu e plecat de o luna si dupa ce a plecat am avut menstruatie....

Maria C

acum 14 ani

poate fi o dereglare hormonala sau poate incepi sa te ingrasi.

ionica

acum 14 ani

Poate sunt umflati ca trebuie sa-ti vina menstruatia, fa-ti un control si vei stii cu siguranta ceea ce ai si te framanta

Maria-Gabriela133909

acum 14 ani

Multumesc pentru mesajele voastre cred ca o sa merg la medic ca sa fiu sigura de ce mi se intimpla