simtome sarcina

Afectiuni ale sanilor

Postata de dianaelena548584 cu 8 ani in urma.

Buna dimineata. Luna trecuta am avut menstruație, dupa ce a trecut am făcut sex neprotejat, nu a ejaculat in mine. De atunci au trecut 2 saptamani. Insa am sfarcurile sanilor foarte sensibile, se întăresc mereu, inainte erau roz in varf, acum ca se intaresc mereu sunt cam albe. Am avut cateva zile putina greata dupa ce mancam, si siteam o raceala la ovare. Spuneti.mi va rog daca sunt însărcinată sau nu.

Raspunsuri (1)

Irina

acum 8 ani

Un test de sarcina te poate lamuri daca esti sau nu insarcinata. Sau si mai bine, mergi la ginecolog.