Simptome ale afectiunilor mamare

Afectiuni ale sanilor

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Unde pot obtine mai multe informatii despre aceasta boala? Dupa ce am nascut am facut un fel de eczema pe sub san care la un moment dat s-a intins si pe san pana pe mamelon. De atunci am o liniuta discontinua, dispusa radial pe mamelon, care din cand in cand este insotita si de mancarimi. Cum ma pot lamuri? Mentionez ca am intrebat si un medic ginecolog si nu a parut ingrijorat. Multumesc.

Raspunsuri (7)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna betula
poate ar trebui sa consulti un dermatolog, cred ca se pricepe mai bine
Multa sanatate

Magda26132051

acum 15 ani

Am fost deja si la dermatolog care mi-a recomandat advantan crema. Problema este ca nu a disparut, ba chiar din cand in cand, daca e foarte cald se irita zona si se inroseste. As sta linistita, dar am citit cate ceva despre boala Paget a sanului, despre care se spune ca poate fi usor confundata cu o eczema...

corina378

acum 15 ani

Buna,si eu am dar pe dinafara la ambi sinii doua [eczeme]zic asta pentru ca,am consultat un medic pe saitul acesta online si me-a spus ca este vorba de FULICULINA mi sa prescris sa-mi cumpar un unguent care se cheama_FUCIDIN_.tot asa ma se inroseste si ma scarpin.eu astept sa ajung in tara sa consult mai bine.multa sanatate iti doresc ,daca mai sti ceva srie te rog mult

aurelia31134646

acum 15 ani

Buna,
Ai putea incerca cu produse naturale cu aloe vera
( FIRST+CREMA CU PROPOLIS)
[email protected]
Sanatate multa,

aurelia31134646

acum 15 ani

Buna seara,
Draga mea daca vrei mai multe informaii despre aceste produse intra pe ID meu si da-mi o adresa unde sa te contactez.
Astept,o seara buna.

adriana24899153

acum 15 ani

Ai putea incerca si cu crema de galbenele, catina si muguri de plop, care se gaseste la farmacii sau la plafar. Este f ieftina si are efecte nesperat de bune.

comentarii utilizatori

acum 14 ani

buna!!
cum pot ondetifica dak am cancer?ma dor sani si cand sunt pe stop si cand nu,ma dor foarte tare incat ma trezesc noaptea din somn,si am si cateva scurgeri si miau aparut cateva fire de par in jurul unui san si niste venisoare care se vad destul de bine!!va rog frumos sami dati un sfat!!!mentionez ca sunt eleva in clasa a-9-a.multumesc