sfarcuri umflate

Afectiuni ale sanilor

Postata de felinos cu 12 ani in urma.

de ce la uni baieti de 22 de ani li se umfla sfarcurile la caldura si la frig se dezumfla? am un prieten de i se intampla asa ceva.

Raspunsuri (6)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Sunt reactii hormonale, atat la fetite cat si la baieti . Vor dispare fara nici un tratament.

ionut

acum 12 ani

cand se va intampla sa dispara de la sine? am si eu aceeasi problema si o am de prea mult timp. nu stiti vreo buruiana sau altceva care sa faca sa se retraga mai repede si definitiv? Multumesc!

marian

acum 12 ani

cam pana la ce varsta pot dispare fara nici un tratament ? la 23 de ani mai este vreo sansa ?

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Nu constitue nici o problema,organismul are capacitatea de a-si regla functiile hormonale in asememea situatii.

Razvan

acum 10 ani

Imi puteti spune va rog in cat timp trec aceste reactii hormonale?

cristian

acum 9 ani

Eu am 13 ani si am sfarcuri umflate. Nu stiu ce sa fac.Ajutor!