Sfarcuri tari la bebelusi

Afectiuni ale sanilor

Postata de Antonia Adynuta cu 10 ani in urma.

Buna ziua, Ma poate ajuta cineva?Sa mai confruntat cineva cu aceasta problema?Am o fetita de 7luni care are sfarcurile tari ca un bob de mazare.Am intrebat medicul de fam si mi a zis ca este o criza genitala.Ce a si putea sa fac ?Exista un tratament?Unde sa merg cu ea?Este o problema grava?...Multumesc

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Este ceva normal, nu trebuie sa va ingrijorati, cam toti copii o au, cei sanatosi in special.Si dumneavoastra a-ti avut si nu stiti.Nu inteleg de ce va ingrijorati ca nu este nimic grav, am mai spus intr-o alta intrebare tot de la dumneavoastra acelasi lucru.Mergeti la pediatru si el o sa va zica ce trebuie.