sfarcuri rosii

Afectiuni ale sanilor

Postata de Simona P178404 cu 13 ani in urma.

Buna ziua

Am sanii putin mai umflati ca de obicei, iar sfarcurile sunt mai rosii si cam dureroase. Ciclul nu mi a venit de pe 22 august cand suspectez ca am av un avort spontan. O sa merg maine la medic. Insarcinata nu cred ca sunt...care ar fi cauza umflarii sanilor atunci?

Multumesc

Raspunsuri (4)

simona

acum 13 ani

cum adica ,,suspectezi,,? nu ai fost la medic? e posibil sa fii insarcinata. fa un test de sarcina

Simona P178404

acum 13 ani

am fost la medic dar nu au putut sa mi spuna daca a fost sau nu avort pt ca ar fi fost in stadiu mic. pe 20 sept ar fi treb sa mi vina da r nu mi a vn nici pana in ziua de azi. la o sapt de cand trebuia sa mi vina am facut test si a iesit negativ. maine sunt programata la eco transvaginala...

Iuli

acum 13 ani

O dereglare hormonala.

balogh eva

acum 13 ani

buna,ma doare sanul stang ,ma mai durut si acum o luna ,acuma iar a inceput sa ma doara si am opservat un nod micut ca o boaba de piper la mameleon .ce poate fi-