Sfarcuri Plate

Afectiuni ale sanilor

Postata de telek40 cu 9 ani in urma.

Sunt baiat, am 13 ani si am sfarcuri plate :( Imi este rusine sa ma duc la psicina, la mare sau altundeva unde sunt nevoit sa ma dezbrac :( Acuma urmeaza intrebarea: Exista vreo solutie sa am sfarcuri normale pentru totdeauna?

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 9 ani

Esti baiat, cum ai vrea sa le ai? tuguiate? eu zic ca esti bine, daca simti ca e ceva in neregula, sa sti ca nu ai nici o problema, totul este de ordin estetic, si aici intervine chirurgia estetica.Dar cred ca esti prea mic pt asta, asa ca nu -ti mai fa griji.Numai bine!