secretie

Afectiuni ale sanilor

Postata de orsy27 cu 14 ani in urma.

buna, nu stiu daca este normal dar nu mai alaptez de un an si inca din sani daca apas mai curge un lichid galbui transparent .....este normal?

Raspunsuri (1)

nicoleta

acum 14 ani

draga mea, eu nu mai alaptez de citiva ani si tot mai am secretie daca apas pe san, este ceva normal nu te speria am intrebat si dr si azis ca nu este nimic grav este normal ,corpul a suferit modificari o sa dispara cu timpul din secretie, chestia este sa nu mai apesi pe san sa provoci lactatia