Se Operează Undeva In Perioada Asta Un Nodul La San?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11590065381 cu 3 ani in urma.

Buna ziua.am fost la control in luna Februarie anul acesta,mi sa găsit la sânul stâng in cadrul supero-intern o leziune solida bine determinata cu diametru de 24/16 mm cu structura neomogenă ,vascularizata la examinarea Doppler.concluzia este ca trebuie sa mă operez,am fost la București in luna Martie la un medic de la Fundeni urma sa mă opereze dar au intervenit unele probleme acolo la spital Ba au rămas fără anestezist Ba a venit covid 19 peste noi.am încercat și la Iași pe la sf luni Martie medicul de acolo a spus ca asi avea fibrodemon mamar ,faptul ca este mobil .eu am ajuns deja la disperare ,vreau sa mă operez și nu mă operează nimeni.opereaza doar cazurile de urgenta !unde mă îndrumați sa mai merg ?? Multumesc și scuzați romanul !

Raspunsuri (4)

Utilizator11590435931

acum 3 ani

Buna seara, trec prin acelasi lucru si o sa ma opereze luni ( 1 iunie) dr Ioan Stoian de la Royal Hospital! Sanatate

Utilizator21632850967

acum 2 ani

Buna seara ,cat va costat operatia la Royal hospital si cat a durat pana ati fost programata pt operatie?

Anna

acum un an

Buna seara! Imi spuneti, va rog, cum a decurs operatia ? Cat timp ati stat internata, daca au avut grija in spital si dupa operatie, faca v a mai aparut vreun nodul? Multumesc anticipat.

Utilizator11599148780

acum 3 ani

Sper ca v-ați făcut investigatii deja .Nu trebuie operat fără să știți ce este.Neaparat biopsie .