Sase simptome medicale serioase

Afectiuni ale sanilor

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

am foliculina marita dureri de sani(intepaturi,febra,sageti,inclusiv in axile) si nu stiu ce sa cred:ma apropii de menopauza? am 45 ani

Raspunsuri (4)

Elena991510

acum 15 ani

Mergeti ca o mamografie sau ecografie mamara...

comentarii utilizatori

acum 15 ani

buna ziua. am 42ani si o problema fara diagnostic pina in prezent. am vrut sa beau putin suc acidulat,dar dupa prima inghititura am simtit un nod in piept odurere groaznica cu tiuit in urechi si am lesinat.am ecg normal radiografia pulmonara normala dar deatunci am ameteli si dificultate la inghitire.ce poate fi ?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am gastrita la stomac.. si de la un timp.. am dureri permanente de stomac. dak mananc , ma doare..dak nu mananc ..tot ma doare.. am facut tratament si tot nu mi-a trecut . ce poate fi

Alina Gabriela

acum 12 ani

interesant site`ul ...putem afla o multime de lucruri interesante despre propriul nostru corp...dar am de pus o multime de intrebari... Puteti sa`mi da`ti o adresa de e-mail ceva pt a vorbi privat??