sarcina?????

Afectiuni ale sanilor

Postata de elaiulia cu 14 ani in urma.

ms de raspuns.dar de ce ar fi motiv de ingrijorare oboseala si ameteala?am vb cu o prietena si mia zis ca ar fi sarcina dar nu stiu ce sa cred.eu cu durerile de sani nu am avut probleme niciodata ,niciodata nu mai durut mici inainte de ciclul menstrual.supa cum am zis nici mirosul de parfum nu il pot suporta si de la o vreme mananc foarte mult eu care mancam o data pe zi.

Raspunsuri (1)

chik_

acum 14 ani

poate ai avut ciclu peste sarcina..mergi la medicul de familie,spune-i tot si el te lamureste..aici vorbim..vorbe!