Sarcina sau nu ?!

Afectiuni ale sanilor

Postata de MembruMobileApp150330210426386 cu 8 ani in urma.

Este posibila sarcina daca nu te dor siini.. testul arata negativ.. Dar ! Ma simt incordara in zona ovarelor..si uneori am o senzatie ca parca ca un nerv se zbate mai jos de buric.. in zona dinte ovare. mentionez ca ciclu a venit regulat !

Raspunsuri (4)

mary321

acum 8 ani

CAND AI AVUT ULTIMA MENSTRUATIE?

Cerasela22

acum 8 ani

Ai auzit de efectul placebo? Cauta despre el si vei vedea ca totul e in mintea ta. Stai linistita. Nu cred ca este posibila o sarcina. Poate doar sa fie o anexita sau o infectie urinara usoara. Multa sanatate :)

E g

acum 8 ani

5 septembrie..

acum 8 ani

Nu .. nu am auzit..
Dar este infectia urinara usoara.. si nu pot so tratez.. cu toate ca am consultat diferiti ginecologi si am urmat diferite tratamente.. dar far nici un rezultat.. dar un medic mia zis ca este probabilitate sa fie din cauza rinichilior.. rinichiul sting este lasat.. din cauza ca sunt sp***a..si de acolo este infectia ...