sanii

Afectiuni ale sanilor

Postata de membru225557 cu 11 ani in urma.

buna ,de cateva zile imi curge un lichid alb galbui din sani,as vrea sa stiu daca e o posibil sarcina sau ceva mai grav?sincer nu m-am protejat cu sotul meu de luna trecuta si am vrea sa stiu un raspuns concret.va multumesc!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Una dintre cauze este sarcina; efectuati test de sarcina si consult ginecologic. Daca se exclude sarcina este indicat sa va investigati dpdv endocrinologic.

claudia

acum 8 ani

buna ziua de cateva zile am observat ca ma dor foarte tare sfarcurile si parca sunt umede. dak strang umpik de sanul stang iese o secretie alb-galbuie dar din celalalt nu. si nu stiu de ce. nu sunt gravida pentru ca miam facut testul si am lasat anty baby de aproximativ 4 luni .astept un raspuns