sanii mei

Afectiuni ale sanilor

Postata de adelapop cu 11 ani in urma.

De cativa ani am ca un fel de scoarta la sfarcuri, cand am mai cerut sfaturi de la un alt medic mi s''a spus sa curat zona cu un burete de bumbac ud si dupa sa hidratez zona...dar faca succes, problema nu a disparut. Ce ma sfatuiti sa fac?

Raspunsuri (2)

Elena

acum 11 ani

Incearca unguentul de galbenele. Este eficient in problemele sanului.

Sigada

acum 11 ani

Va recomand sa mergeti la un medic dermatolog pentru stabilirea unui diagnostic si a unui plan de tratament!