Sanii lasati

Afectiuni ale sanilor

Postata de Maryjuana cu 14 ani in urma.

Am 22 de anii,o fetita de 6 anii.Cum se poate spune sa ne multumim cu ce avem?Am facut acum doi anii,tratament cu tinctura de marar,nici un efect_in schimb ma-m ales cu o sarcina de gemenii_bineinteles nedorita,pt.k am avut menstruatia regulat,Cum sa ma impac eu cu ideea sa raman asa toata viata?Dupa ce k aveam sanii mici_si am si alaptat un an jumatate ac***a prea mult lapte,sau mai si lasat,parca sunt niste stafide. La silicoane ma-m gandit si eu dar este cam riscant,ce parere aveti de celulele stem?exista vreo clinica in Bucuresti cu asa ceva?

Raspunsuri (3)

ValcuIrina

acum 14 ani

orice metoda ai incerca este riscanta asa ca nu ai ce pierde informeazate cat mai bine despre absolut toate metodele si alege una care crezi ca este cea mai buna pentru tine.nu stiu de nici o clinica in bucuresti am sa ma interesez si daca aflu ceva te anunt.

marius catalin

acum 14 ani

exista dar e riscant . este o operatie care se ace cu anestezie totala se extrage grasime din locurile mari cum ar fi fundul gatul sau cahir din pulpa si se injecteaza in sani + taierea din piele dar cel ami bn ai face sa pui silicoane

ana maria

acum 14 ani

solutia ar fi sa iti pui silicoane sincer nu vad alta pt ca eu sant in aceiasi situatie ca si tine si este un complex foarte mare pentru mine ,si asta fara sa am copi