sani??

Afectiuni ale sanilor

Postata de cu 10 ani in urma.

Salut, sunt Iulia si am 21 de ani. Sunt foarte ingrijorata de aspectul sfarcurilor mele: dintotdeauna am avut la suprafata lor o crusta de culoare gri-maronie. Am fost acuma cativa ani la ginecolog si mi-a recomandat sa ma dau cu Bepanthen pentru eliminarea crustei. Insa, daca nu ma mai dau cu Bepanthen, crusta apare inapoi dupa un timp. Ce se intampla ? Este grav ?

Raspunsuri (1)

Maria

acum 9 ani

Bună . Am 14 ani .nu ştiu exact la ce te referi când spui crustă adică o coajă?? Dacă da şi eu am o coajă pe sfârc iar I mijloc este putin cam ciudat nu ştiu cum să explic dar nu este deloc ca celălalt sfârc daca crezi ca ma poti ajuta te rog frumos sa imi dai un sfat pup o zi buna