sani

Afectiuni ale sanilor

Postata de adriana felicia cu 10 ani in urma.

Buna ziua , va scriu si eu in speranta ca cineva poate sa imi ofere o explicatie referitor la o problema semnalata de fiica mea. Fiica mea are 25 de ani, este casatorita si mi0aspus ca in urma cu aproximativ de o luna de zile a observat un lucru neobisnuit, pana acum la ea, mai intai , sanii ei s-au marit (nu foarte mult) si acum de circa doua saptamani acestia s-au micsorat foarte mult (ea putea spune ca aproape au disparut), nu a slabit, greutatea ei e aceeasi. daca cineva stie ceva sau cunoaste un doctor cu care as putea vorbi as fi foarte recunoscatoare. Am spus ca as dori sa vorbesc cu un doctor deoarece este plecata din tara. Va multumesc mult

Raspunsuri (2)

manuela53

acum 10 ani

Pot fi niste dereglari hormonale .

Utilizator11565520507

acum 3 ani

Buna ziua! Ati descoperit care a fost problmea sanilor? Sau fiica dumneavoastra si-a recapatat marimea sanilor? Ma confrunt cu aceeasi problema