sani

Afectiuni ale sanilor

Postata de lutzi cu 12 ani in urma.

Buna am si eu o intrebare....miau crescut sanii..imi sunt tari si ma dor tin sa mentionez k ma dor si mameloanele....raspundeti''mi va rog sunt frt ingrijorata...

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 12 ani

Test de sarcin ai facut?

lutzi

acum 12 ani

nu am facut....ar trbui sa imi vina menstruatia in data de 27-28...

lutzi

acum 12 ani

pot sa fiu insarcinata?

Iuli

acum 12 ani

Da, sau poate fi o dereglare hormonala. Una din doua. Fa un test de sarcina acum si mai fa unul la o saptamana de la data la care trebuie sa iti vina, indiferent ca ti-a venit sau nu. Dar fa unul si acum, sa nu fi avut cumva ciclu peste sarcina. Daca amandoua testele iti vor iesi negative, mergi la un endocrinolog.

lutzi

acum 12 ani

ok
mersi mult

lutzi

acum 12 ani

am uitat sa iti sp k....aseara cand mam spalat mia iesit cv lichid si cv alb ca shi cheagu ala d la ou alb:(