sani

Afectiuni ale sanilor

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

AM 34 ANI AM MARTIE MI SA PUS DG DE SECTORECTOMIE EXTINSA RETROAREOLARA MI SA SCOS O TUMOARE DE 5 MM DAR MAI AM MULTI NODULI CARE CRESC UNUL DEJA ESTE PALPABIL DAR PROBLEMA ESTE CA MA DOARE TOT SANUL NU DOAR AN PERIOADA CICLULUI CI TOT TIMPUL IAR DUREREA A APARUT SI AN CELALALT SAN LA FEL MENTIONEZ CA TOMOAREA ERA MALIGNA .CE MEDIC AR TREBUI SA CONSULT ONCOLOG SAU ENDOCRINOLOG .AM SI 2 COPII

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Amandoi, si oncolog si endocrinolog. La amandoi ar trebui sa va trimita ginecologul si cat mai repede.

bau

acum 12 ani

aceeasi problema o am si eu de 3 luni . in prima saptamana dupa ciclu e totul ok dupa care ma dor sani groaznic,ii simt grei,umflati ,nu mai suport sutienul nu stiu care sa fie cauza anticonceptionale nu iau. mariana ma numesc am 4 copiii si 37 de ani . astept un sfat va pup