sani prea mici

Afectiuni ale sanilor

Postata de mirela467 cu 15 ani in urma.

sora si mama mea nu au probleme cu sani,doar eu ai am prea mici,imi poate spune cineva ce sa fac sa mai creasca??am 26 de ani

Raspunsuri (6)

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Problema asta m-a preocupat si pe mine, o buna perioada. Am incercat tinctura de marar, care cica ar da rezultate, dar eu n-am fost prea perseverenta si nu s-a vazut nimic.
Colegele mele spunea ca anticonceptionalele le-a mai "dat" un nr in plus la sutien. Mie ...nimic.
Insa am reusit sa trec peste ...cand am gasit pe cineva care m-a acceptat si iubit asa cum sunt, fara "silicoane".
Acum insa , fiind insarcinata se vede diferenta la marimea bustului, si profit din plin de perioada asta.
Asa ca ...trebuie sa gasesti pe cineva care sa te accepte pentru ceea ce esti tu, nu pentru cum arata sau cat de mare-i cupa sutienului. Sau daca nu poti trece tu peste acest impediment, iti poti face niste implanturi, dar sa iei in calcul si efectele negative.
Numai bine si multa incredere in tine!

Nora5

acum 15 ani

Poti merge la un endocrinolog sa vezi daca e ceva hormonal, daca nu poate asa esti tu

mirela467

acum 15 ani

multumesc de sfat.eu sunt plecata din tara acum si momentan nu stiu cand ajung acasa:(si aici nu imi permit sa ma duc la endocrinolog,dar cu prima ocazie cand ajung acasa am sa imi fac o programare,insa daca afli ceva tratamente nasturiste spunemi si mie te rog.sanatate si numai bucuri iti doresc,pupici.pa pa

RODICA21103670

acum 15 ani

sint barbati carora le plac anume sinii mici, este si in asta o frumusete aparte. cind am ramas insarcinata si mai ales dupa ce-am nascut, sinii s-au marit de 3 ori si... m-am dezamagit, nu mai aratam asa de fragila, chiar atragatoare, sotul meu ma adora cind sint asa cum sint, naturala, si asta e principalul, si in general, sint de parere ca mai bine prea putin decit prea mult...

raluca351

acum 14 ani

si eu m-am confruntat cu aceasta problema insa dupa 2 copii am sanii parca si mai mici si bineanteles sunt lasati de la alaptat si nu am bani sa-mi pun silicoane,la plaja nici nu poate fi vorba sa ma duc de rusine,eu va dau un sfat daca nu va place cum sunt sanii si aveti resurse financiare alegeti implantul sa va dea incredere in voi,parerea mea, si nu pentru a atrage atentia celor din jur.

maya(

acum 14 ani

eu iti recomand sa folosesti success,si vei avea sanii pe care i-ai dorit,multe din prietenele mele folosesc acest produs si sunt foarte multumite.o zi buna