salut

Afectiuni ale sanilor

Postata de madalina mady cu 14 ani in urma.

am o diferenta la sani extraordinar de mare si extrem de vizibila.am fost la medic si mai zis k din cauza glandei tiroide nu m-am dezvoltat corect.aveam 16 ani.mi-a mai spus ca isi va reveni,am implint 20 de ani,stanga e f mare si cea dreapta ca la 14 ani.mam gandit la un implant cu silicon...cam ce riscuri ar exista.mentionez k eu sufar de atac de panica de mica si la fiecare anestezie fac cate unul.va multumesc

Raspunsuri (2)

maya(

acum 14 ani

nu e neaparat sa iti pui silicon,am si eu o prietena care a fost in aceeasi situatie cu tine, si acum e foarte multumita datorita cremei breast actives.,acum zambeste din nou.sper ca si tie iti va fi de folos.numai bine

madalina mady

acum 14 ani

cu o simpla crema mi se poate rezolva?practic mi sa stopat cresterea,eu as incerca orice sunt chiar foarte complexata.totusi diferenta este enorma adica nu e o asimetrie ca la majoritatea femeilor.....si cum ac,ma dau numai pe sanul cel mic?