Să Merg La Medic?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11592777176 cu 3 ani in urma.

Buna seara.Am o fata de 13 ani,iar de un an jumate are ciclul.De 2 zile o doare un sân și e rosie in zona sfârcului.Menționez că nu are sânii mari.La atingere sfarcuri se simte tare.Celalat sân nu o doare.Să mă îngrijoreze?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/cauzele-aparitiei-durerilor-de-sani_17569