S-a mai întâmplat cuiva??

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11634569882 cu 2 ani in urma.

Buna seara ! In dimineața aceasta am observat ca din sânul drept , dacă strâng” imi curge” un lichid maroniu , am citit câte ceva pe net dar nu sunt foare lamurita , plus ca in ultimele zile am și stări de amețeala plus o stare ca și cum privirea mi se încețoșeaza foare puțin , ce credeți ca este și la ce medic ar trebui sa merg ? As vrea sa specific ca am 19 ani și nu am ramas însărcinat pana acum

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/scurgerile-mamelonare-semnifica-rar-o-boala-grava_1177