Probleme

Afectiuni ale sanilor

Postata de mirela.nicoleta cu 11 ani in urma.

Buna seara.Sunt operata de o luna si jumatate la sanul drept.Diagnostic:masteopatie fibrochistica. Operatia este OK dar durerile persista in continuare.Este normal acest lucru? Mentionez ca biopsia a identificat o tumora benigna.Astept raspunsurile dumneavoastra.Multumesc!

Raspunsuri (3)

Angela

acum 11 ani

Sunt operate de aceeasi problema de un an,am facut tratament cu femicur apoi prementrid fara niciun rezultat,numai la dufaston am avut o ameliorare a durerilor in rest dor tot timpul.

eva40

acum 11 ani

care este situatia ta acuma?Ce ai facut? te mai supara sanul? Daca te mai supara sanul,ia legatura cu mine
cu respect
Farcas Eva
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro

florimi

acum 10 ani

unde te-ai operat si cat a costat operatia