Problema sani baiat

Afectiuni ale sanilor

Postata de razer cu 10 ani in urma.

Buna seara,am 15 ani si de aproximativ 2,3 ani am ambii sani umflati si ma deranjeaza foarte tare.Cand i gadil se fac normali se desumfla si cand intru in apa se intampla tot asa.Ce as putea face pentru ai avea normali mereu? nu pot sa ma duc la un strand pentru ca ,cand ma dezbrac o sa ma fac de ras nu ma pot schimba la sport ca ma fac de ras sunt disperat.

Raspunsuri (7)

maria

acum 10 ani

Nu te speria este datorita perioadei de adolescenta mai sunt baieti ca tine nu esti tu singurul si cu timpul o sa treaca ai sa vezi, pentru linistea ta dute la medicul de familie, intreaba si-ti va spune daca e de facut ceva, oricum este ceva normal .Sanatate si numai bine iti doresc.

buna

acum 10 ani

daca ar fi ceva normal toti baietii ar avea problema asta sau cel putin foarte multi. Insa cum este vorba de o mica derglare sunt foarte rare astfel de cazuri, insa exista. Problema este ca nu te poate ajuta nici un medic
normal, singura medicina care cunoaste leacul problemei tale este medicina homeopata unde problema aceasta dispare dupa cetva granule homeopate dintr-un remediu de 6 lei.
Mergi la un medic homeopat bun sau contacteaza-ma prin email scriind un email la zan ebune (scris impreuna) pe yahoo.com

ciprian

acum 10 ani

si eu am tot la fel da nu de 2-3 ani am vro 5-6 am doar 14 ani da ma enerv

ciprian

acum 10 ani

scz 5-6 luni*

dima

acum 10 ani

inteleg ce simti(

anonim

acum 8 ani

Am j eu la sanul drept de la varsta de 14 ani j am 20 j tot nu ni.a trecut ce sa fac ??

anonim

acum 8 ani

Am j eu la sanul drept de la varsta de 14 ani j am 20 j tot nu ni.a trecut ce sa fac ??