Piercing în sfârc

Afectiuni ale sanilor

Postata de MembruMobileApp308837 cu 7 ani in urma.

Buna. Acum 6 luni am fost la salon și mi-am pus piercinguri în sfârcuri. Nu am avut dureri dupa, doar ca uneori se umfla și de cand le-am facut imi curge o secretie alb-gălbuie, dar de la salon mi-a spus ca e normal. As dorii sa imi fac un control sa fiu liniștita, dar nu stiu ce medic ar trebuii sa consult. Mulțumesc mult!

Raspunsuri (2)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 7 ani

Buna ziua , va poate vedea medicul de familie sau un medic infectionist .

RazvanRzg

acum un an

Ce simț se pierde cand adaugi cercei in sfarcuri? Ca o fata zicea ca nu vrea sa puna ca isi pierde sensibilitatea sau nu stiu eu sa exprim ce .... exact