piatra sub sfarc

Afectiuni ale sanilor

Postata de ionut270899 cu 10 ani in urma.

Buna .am 14 ani si sunt baiat . De vreo 2 ani am un fel de PIATRA sub sfarcul de la sanul stang.am avut si la dreptul dar mi-a trecut .ma doare cand apasa,iar sfarcul este umflat . Cate o data ma ustura si ma arde sfarcul .mi-e frica sa nu am cancer .mama spune ca asa patesc toti baietii,darbeu nu stiu ce sa cred.

Raspunsuri (5)

Adryan

acum 9 ani

Si eu am aceeiasi problema !!! >(((

Florin

acum 8 ani

Bună mă cheamă florin și am 13 ani și am și eu aceasi problemă,de vreo un an!!

Anonimă

acum 8 ani

Aceiasi o am si eu dar eu am spart piatră aia 😭😭😭😭

Utilizator11585510349

acum 4 ani

Salut...cum ați scăpat de problema asta?

Da

acum 11 luni

Sall am si io piatra la san la ambii de aproape o luna nu stiu ce sa fac nu stiu daca e normal sau nu sper sa nu fie cancer habar nam va rog raspuns