Pata rosie pe san ce provoaca mancarimi?

Afectiuni ale sanilor

Postata de Utilizator11575123480 cu 4 ani in urma.

Buna,
Acum doua saptamani am avut dintr.o data o senzatie puternica de mancarime la sanul drept. Eram la munca si am crezut ca o fi de la materialul puloverului. Dar cand am ajuns acasa am observat o pata rosie si cu aspecte de vanatai putin mai jos de mamelon. La fel, senzatia de mancarime era din ce in ce mai mare. Acum dupa doua saptamani, pata nu mi-a trecut, iar senzatia de mancarime revine cam tot timpul. Precizez ca nu m-am lovit cu sanul de ceva si am varsta de 26 de ani.
As avea nevoie de niste sfaturi, si mai ales sa stiu daca, Doamne fereste, este un semn al cancerului la san.

Raspunsuri (1)

Utilizator11622868263

acum 2 ani

Buna dimimeata! Ce a fost pata respectiva pana la urma? Mi au aparut si.mie doua si sunt speriata.