OPERATA DE NODUL LA SAN LA 13 ANI A LUAT ANTICOCEPTIONALE 3 ANI LE MAI IA SAU LE OPRIM ?

Afectiuni ale sanilor Tulburari de asimetrie de san Mastoza fibrochistica Marirea lactatie Suprimarea lactatiei Reflexul de ejectie a laptelui Durere la nivelul sanilor postpartum
+4
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21545976551 cu 5 ani in urma.

A SCOS NODULUL IAR CA SA NU REAPARA A LUAT ANTICOCEPTIONALE DAR A FACUT VERGETURI SI CRED CA ESTE PREA MICA SA LE IA IN CONTINUARE CE MA SFATUITI

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/cand-trebuie-operati-noduliii_16558