O intrebare simpla dar complicata

Afectiuni ale sanilor

Postata de robert2010 cu 14 ani in urma.

Buna o intrebare am si eu la dvs , prietena mea cu care am fost 3 ani de zile a plecat pentru un si 2 luni in spania la munca si cand sa intors acum are sanii mult mai moi decat ii avea inainte de a pleca intrebarea mea este , de la ce se trage treaba asta ? de la anticonceptionale , de la vreo sarcina , avort sau poate ca nu a fost chiar la munca .... va rog un raspuns

Raspunsuri (7)

luma

acum 14 ani

In greutate nu a slabit? orice femeie si ti-o spun din propria experienta daca slabeste si sanii se moaie si nu mai sunt voluptosi.

robert2010

acum 14 ani

nu nu a slabit din contra a mai prins cateva kg bune

Maria

acum 14 ani

,,...sau poate nu a fost chiar la munca...''Robert,pe ce lume traiesti? de ce o suspectezi? mai bine o intrebi pea, este cea mai in masura sa-ti dea raspunsul la intrebarile tale.

robert2010

acum 14 ani

crede-ma ca am vb f multe ore pe chestia asta si zice ca nu a facut nimic si nimic ca a avut doar o aventura de o noapte si doar atat dar nu cred eu ca dupa o noapte se intampla asa ceva eu cred ca au fost mult mai multe nopti

Maria

acum 14 ani

ai mesaj privat

mira

acum 14 ani

Eu am trecut printr-o situatie similara, aveam sanii destul de fermi dar din cauza stresului puternic mi s-au relaxat, acesta este termenul dat de medic. Ce a insemnat la mine stres, am depistat ca am noduli la sani si ma programase la biopsie iar dupa 3 saptaman, m-a parasit sotul, asa din senin. Cunoscuse pe altcineva si intr-o zi mi-a spus ca nu mai poate trai alaturi de mine. In acele saptamani mi s-au micsorat si mi s-au inp***at foarte tare sanii. Nu am reusit sa-i mai aduc la forma initiala.

robert2010

acum 14 ani

multumesc frumospentru raspunsuri