o inrebare

Afectiuni ale sanilor

Postata de Izabela7136809 cu 14 ani in urma.

Buna.Am dori si noi un sfat. Cumnata mea are mai multe noduli in ambela sinuri si o scurgere galbuie,a fost diagnosticata cu hipoprolactina si noduli fribromatice.I sa dat un tratament de catre medicul endocrinolog cu CABERGOLINA,dar are dureri de cap foarte mari ,am dori sa stim din ce cauza are prolactina mare deoare rezultatele analizelor sint bune, Va multumin

Raspunsuri (1)

PISTY

acum 14 ani

Totul este din incheietura, daca soarele rasare inseamna ca este din cauza incalzirii globale