Nodul san

Afectiuni ale sanilor

Postata de Andra61 cu 13 ani in urma.

Daca ma operez la san pt extirparea unei tumori (benigna, de aprox 2 cm si ceva), la cat timp dupa am voie sa raman insarcinata?

Raspunsuri (2)

daniela

acum 13 ani

Din cate stiu eu,tumorile benigne se opereaza numai in cazul in care niciun tratament nonchirurgical nu da randament,deoarece pot recidiva.Banuiesc ca ai fost la un specialist si te-ai informat.Dar ai grija la cine mergi si cere mai multe pareri ti-o spun din experienta...iar daca esti din bucuresti EVITA cabinetul "SIMPTOM"!!!!
SANATATE!

Raluca Dumitru

acum 12 ani

Buna ,

De ce zici sa evitam cabinetul SIMPTOM?