Nodul la san

Afectiuni ale sanilor

Postata de Alex1309 cu 10 ani in urma.

Buna! Am si eu o intrebare. mi-a aparut un nodul la san cam deo jum de an,eu am 24 de ani si inca nu am nici un copil. Am fost la medic si l-am tinut sub observatie,nu s-a mai marit deloc, dar de cateva zile daca il ating simt o durere usoara. ce ar putea insemna asta, ce ar trebuii sa fac, sa il operez?
Va rog dati-mi un sfat,sunt foarte speriata!
Va multumesc!

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa repetati ecografia mamara si/sau mamografia si sa consultati medicul ginecolog despre necesitatea interventiei chirurgicale.

Monavie DreamTeam

acum 10 ani

Stiati ca, Seleniu este un aminoacid neesential si nu se gaseste in pamantul de pe continetul Europa? Ei da, si corpul are nevoie de seleniu. Il gasim in fructele exotice din brazilia de ex, fructe pe care le gasim in stare pura ,proaspata doar in MONAVIE. Nu, acest text nu e copy paste, va spun ce stiu exact dupa ce m-am documentat. Seara buna tuturor !!!

Dr. Petre Muresan

acum 10 ani

Va rog sa-mi spuneti ce ati facut cu nodulul de la san si daca mai aveti nevoie de un sfat in acest sens. Cu stima si respect :
dr Petre Muresan
medic primar Medicina generala-Medicina de familie
atestate in Homeopatie si Ultrasonografie generala
studii aprofundate de Medicina estetica homeopata ,
Reflexoterapie , Termografie si Angiotermografie dinamica ( DATG )