nodul la san

Afectiuni ale sanilor

Postata de magdal3na cu 13 ani in urma.

buna ziua ,in urma unui control la san am fost diagnosticata cu mastoza fibrichistica bilaterala cu urmatorul tratament;femicur vit E .as dorii sa stiu daca o sarcina miar afecta cu ceva sau nu.va multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Consultati-va cu medicul ginecolog al dumneavoastra! Acesta va stie tot istoricul medical si va poate da un sfat competent.