Nelamurire.Rasp urgent,va rog

Afectiuni ale sanilor

Postata de Alinuta93 cu 10 ani in urma.

Buna..Am si eu o nedumerire si anume ca de 2 zile la apasarea mamelonului am o scurgere alba asemanata cu laptele.De la ce poate fi?

Raspunsuri (1)

KORLUK

acum 10 ani

Scurgerile pot fi patologice sau normale in anmite perioade. Trebuie sa mergeti la medicul specialist si probail o ecografie mamara se impune. Controlul prin palparea sanului se face in mod regulat. Deocamdata nu este cazul sa va speriati. Dupa control si stabilirea diagnsticului puteti sa ma sunati sa va recomand un tratament naturist. La noi toate trataemntele incep cu zeolit, datorita capacitatilor extraordinare ale acestui mineral. Dar mai intai trebuie sa avem un diagnostic bine pus.
Sanatate si Lumina
Moisescu Corneliu Lucian