nedumerire

Afectiuni ale sanilor

Postata de pili cu 10 ani in urma.

buna ziua,acum cateva zile mi-a iesit ceva ,ca un cos,sub sanul drept,cateodata doare si altadata ma mananca,este fierbinte.dar arata ca si cum as avea alt san.nu stiu cum sa ma explic.cu acelasi san acum vreo luna am avut o inflamatie foarte mare,dar a trecut singura fara sa o tratez,a fost in partea de sus.multumesc.un salut

Raspunsuri (3)

AMBRA40

acum 10 ani

buna....ar trebui sa te vada un dermatolog,pastreaza igiena,nu le atinge se poate extinde infectia.

pili

acum 10 ani

MULTUMESC

AMBRA40

acum 10 ani

CU PLACERE