n stiu c am

Afectiuni ale sanilor

Postata de 2306 cu 14 ani in urma.

de aproximativ 10 zile am mereu stari e greata, imi vine sa vomit.ma gandeam in prima faza ca s-ar putea sa fiu insarcinata pt k in ultima luna nu mi-a venit ciclul si simt ca imi cresc sanii si sfarcurile mi se intaresc si parca ma ustura daca le ating pt k sunt m rosiatice(insa asta doar uneori) dar pe de alta parte m am unele simtome cum ar fi faptul ca imi lipseste pofta d mancare, simt mereu evoia sa consum ceva lichide si mi se usuca foarte tare buzele.va rog sa ma ajutati cu un dagnostic pt k la medic n prea am timp sa merg decat l cel d la universitate pe care nu reusesc sa-l gasesc niciodata. va multumesc

Raspunsuri (2)

cristiana20133382

acum 14 ani

cel mai bine e sa faci un control ginecologic(un ecograf)si iti rezolvi nedumerirea.multa sanatate

Sheila

acum 14 ani

Timpul nu cred ca e o prob in aceasta situatie, sunt medici pe care ii poti gasi si sambata sau daca vrei iti pot recomanda un medic pe care il gasesti seara pana la 9-10 cand e de garda. Pot fi simptomele unei sarcini dar pt a f sigura poti face un test inainte de a ajunge la medic
Numai bine