micsorarea sanilor

Afectiuni ale sanilor

Postata de cu 15 ani in urma.

am citit pe internet la chirurgie estetica despre micsorarea sanilor....am vrea si eu sa aflu costul unei asemenea interventii si ce sfaturi imi da-ti. multumesc

Raspunsuri (1)

ion cristian128326

acum 14 ani

Ortoplastie
Asi vrea sa stiu cum ar trebui sa arate urechile dupa. L-am operat pe baietelul meu (6 ani) de doua saptamani si urechiusele stau prea lipite de cap. In nici un caz nu arata bine. Ar trebui sa consultam un alt medic sau trebuie sa asteptam?
Multumesc